Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl – zawodowy kierowca

Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl - zawodowy kierowca

Zarobek jako profesjonalny kierowca wymaga od Ciebie dużej ilości elementów. Podstawa to wiedza i umiejętności psychofizyczne. Na pewno jeżeli funkcjonujesz w przewozie osób lub oferujesz wynajem busa wraz z kierowcą. Podstawą jest na pewno cierpliwość. Wiele młodych osób nie zdaje sobie sprawy jak wymagająca jest to praca. Za każdym razem gdy mówię że wykonuję zawód kierowcy słyszę o to przyjemna praca pewnie jesteś szczęśliwy. Jak rozpoczynam o niej opowiadać ludzie dostrzegają gorszy obraz tego zawodu. Chce wam napisać jak naprawdę wygląda fach kierowcy.

Najważniejsza jest odpowiednia psychika. Mówię to całkiem serio. W czasie całego dnia transportowania pasażerów można się nasłuchać rzeczy miłych jak i tych niemiłych. Osoby wsiadające nie czują że czasami po prostu nie masz chęci na małe pogawędki. Przeważnie trafi się ktoś kto będzie próbował porozmawiać. Możesz zrobić z siebie wielkiego chama i zlać go lub stanąć na wysokości zadania i stać się tym miłym panem z busa. Trzeba także pamięć że jest jeszcze stała koncentracja. Transportując pasażerów nie możesz dopuścić do momentu zawahania.. Jesteś odpowiedzialny za osoby które przewozisz dlatego musisz być nieustanie skoncentrowany.

Wiele badań wykazuje że zawodowi kierowcy posiadają tempo reagowania na poziomie człowieka w wieku 25 lat. To nie żarty. 40-50 letni mężczyzna pracujący jako kierowca ma tempo reakcji na poziomie 25 latka. Jest to ogromnie ważne w tym zawodzie bowiem kilka sekund może ocalić życie Twoje i osób które wieziesz. Trzeba też rozumieć że zawód kierowcy nie skończy się w chwili kiedy ostatnia osoba opuści samochód. To regularne sprzątnie busa po pracy i ogarnianie go na następny dzień. Niestety pasażerowie nie dbają o to co nie należy do nich. Jeżeli myślicie że przesadzam wybierzcie się kiedyś na zajezdnie autobusów albo busów po pracy i zobaczcie co tam się wyprawia.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 24.12.2017 23:21:00)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz