Wynajem busów

Wynajem busów

Trans-Europa istnieje na rynku przewozowym od 1993 roku. Proponuje wynajem autokarów i również busów, i przewozy, które odbywają się na linii Polska – Sycylia – Polska. Swoją firmę Trans-Europa posiada w stolicy województwa podkarpackiego – w Rzeszowie. Przedsiębiorstwo posiada kilkanaście autokarów, które gwarantują najlepszy komfort podróżowania. Na odległych trasach można korzystać z klimatyzacji, odtwarzacza płyt DVD czy minibarku. Kierowca ma pod ręką zawsze mikrofon, nawigację GPS i CB radioodbiornik, z kolei dla bezpieczeństwa przy każdym fotelu znajdują się pasy, a siedzenia są rozkładane, co jest niemałym plusem zwłaszcza przy zagranicznych, wielogodzinnych podróżach.

Oprócz autokarów, przedsiębiorstwo posiada busy marki Mercedes Benz, najstarszy z 2002 roku, wszystkie wyposażone w klimatyzację, uchylne i również rozkładane siedzenia i radio Cd. Każdy pojazd jest regularnie serwisowany w autoryzowanym serwisie, toteż podróżujący mogą mieć pewność, że autokar, czy bus, który jadą w podróż, jest zupełnie bezpieczny i również gotowy do drogi.

Oprócz linii Polska-Sycylia-Polska, której wyjazdy odbywają się w poniedziałki i również czwartki z Polski i w niedziele i również środy z Sycylii, Trans-Europa realizuje najem minibusów, najem autokarów, transfery lotniskowe, wycieczki objazdowe, wyjazdy firmowe, przejazdy wahadłowe, wycieczki szkolne, spotkania biznesowe i wyjazdy narciarskie. Szeroka oferta zachęcą do wypróbowania usług przedsiębiorstwa, Trans-Europa jest w stanie spełnić multum wymagań i również życzeń płynących ze strony klienta. Zapewnia pełen profesjonalizm, całodobową dyspozycyjność i rzetelność, a co więcej przystępne ceny, z czego powinno się skorzystać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 18.02.2019 02:45:51)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz