Woda w toalecie nie spływa? Wezwij Pogotowie Kanalizacyjne Szczecin !

Woda w toalecie nie spływa? Wezwij Pogotowie Kanalizacyjne Szczecin !

Masz problem z wodą w toalecie? Spuszczasz wodę a ona nie schodzi do rur kanalizacyjnych? Albo schodzi do instalacji kanalizacyjnej bardzo powoli? A przy tym bulgocze w rurach kanalizacyjnych…

Chyba najwyższy czas najpierw udrożnić Twoją instalację kanalizacyjną. A potem dobrze należy porządnie ją oczyścić z zalegających w Twoich rurach drobnych zatorów będących początkiem nowych problemów z odpływającą wodą do kanalizacji. Wukomobil.pl to Szczecińskie Pogotowie Kanalizacyjne które rozwiąże twoje problemy z zapchaną kanalizacją. Posiada sprzęt renomowanych firm, np. Rothenberger. Oprócz urządzeń do udrażniania kanalizacji posiada też na stanie kamery tv do inspekcji instalacji kanalizacyjnej a także lokalizacji przebiegu rur. czy też lokalizacji miejsca uszkodzenia. Są w stanie określić miejsce wykopu czy też kucia podłogi w przypadku awarii kanalizacji. Mają też możliwość naprawy bez wykopowej instalacji kanalizacyjnej o ile jest to możliwe.

Udrażnianie wewnętrznych kanalizacji sanitarnych (rur, pionów, poziomów, odpływów kuchennych i łazienkowych) za pomocą specjalistycznych sprężyn elektrycznych jest czystą, szybką i skuteczną metodą udrażniania kanalizacji.

Umożliwia sprawne przetykanie zatorów nie uszkadzając przy tym rur tak jak to ma miejsce w przypadku niektórych środków chemicznych. Nie zawsze wiemy jakiej jakości rur użył wykonawca instalacji, dlatego lepiej nie eksperymentować na własną rękę i nie narażać się na koszty jakie niesie za sobą nie właściwe czyszczenie instalacji.
Udrażnianie oraz okresowe czyszczenie kanalizacji oraz wszelkich instalacji sanitarnych przedłuża ich żywotność oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie.

Wukomobil.pl są to profesjonaliści, którzy „nie starają się” jak inni a wykonują za każdym razem jak najlepiej swoją pracę udrożnienia rur kanalizacyjnych. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wukomobil.pl, a w razie wszelkich wątpliwości bądź pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego 780 091 780 oraz poprzez e-mail: awaria@wukomobil.pl ewentualnie formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej www.wukomobil.pl/kontakt/


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 07.02.2019 10:05:06)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz