Tynk do renowacji budynków

Tynk do renowacji budynków

Firma ETG trudni się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią dostatecznie istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego rodzaju tynków.

Cienkowarstwowy gładź do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Optymalna warstwa powinna wynosić około 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę typu baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną a oprócz tego akustyczną. Świetnie chroni wbrew wilgoci. Gładź do gazobetonu to bezpieczna a oprócz tego prosta w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi a oprócz tego zwiększają o 40% serdecznie wewnątrz pomieszczeń.

Gładź renowacyjny po mistrzowsku nadaje się do odnowy a oprócz tego zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków a oprócz tego ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych a oprócz tego sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Wysoka jakość zaprawy gwarantuje dokonanie pożądanych efektów.

Wszystkie towary oferowane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych a oprócz tego rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich zastosowanie również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci a oprócz tego ponadto zabezpiecza ścianę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 29.10.2017 03:57:43)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.09.2016 00:51:00)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz