Tunery satelitarne hd

Tunery satelitarne hd

Przedsiębiorstwo Goldex istnieje od wielu lat na rynku. Posiada bogate doświadczenie w branży a oprócz tego proponuje w sprzedaży wysokiej jakości sprzęt znanych a oprócz tego cenionych producentów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów a oprócz tego niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 produkowany jest ze stali nierdzewnej a oprócz tego ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym a oprócz tego ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową zapewniającą stabilne przymocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a oprócz tego ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten towar jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość a oprócz tego rzetelność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a oprócz tego wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają niezbędne normy a oprócz tego standardy. Wykonywane są z najlepszej jakości materiałów co gwarantuje wytrzymałość produktu przez wiele lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a oprócz tego zaproponować towar o wysokiej jakości. Specjalna konstrukcja sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 11.06.2018 22:00:09)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz