Transport zwłok z zagranicy – Apokalipsa

Transport zwłok z zagranicy - Apokalipsa

Firma Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych kontrahentów niezwykle trudny czas, tym samym nasza pomoc jest wszechstronna a także kompleksowa, aby maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a także niemieckim, są do dyspozycji klienta 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszelkich formalności zarówno na obszarze naszego kraju, jak a także poza jego granicami, ponieważ działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, oraz drogą lotniczą a także morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się jedynie z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, również za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, oraz dowolnych instytucji a także organizacji.

Firma Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych a także prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona swoje usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Przedsiębiorstwo oferuje również trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 29.09.2018 10:16:51)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.11.2017 19:18:29)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz