Szkolenie na patent żeglarza jachtowego

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa nieprzerwanie na rynku już od niezupełnie 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni oraz żeglarstwa. Najpopularniejsza oraz najbardziej uznana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od 2000 roku.

JUNGA to przede wszystkim niesamowita żeglarska entuzjazm połączona ze wspaniałym darem smakowania dużej wody wszystkimi, nawet najbardziej uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością oraz nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Personel szkoły JUNGA stawia sobie za najistotniejszy cel urzeczywistnianie nawet najbardziej szalonych młodzieńczych aspiracji oraz marzeń dotyczących morza. W ofercie szkoły istnieje możliwość znaleźć szkolenia oraz kursy żeglarskie dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych adeptów morza oraz żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci oraz młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA proponuje także czartery ponad 4000 jachtów na całym świecie, a też doświadczoną obsługę oraz rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA proponuje też stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak oraz zdecydowanie z większym natężeniem ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym oraz cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to przede wszystkim doskonały dla osób, które jeszcze nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach oraz rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 18.10.2017 06:29:32)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.11.2016 20:57:57)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz