Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków

Angielski to jeden z najbardziej popularnych języków, którymi posługują się ludzie, prawie że w każdym zakątku świata. Jego znajomość otwiera nam nowe możliwości, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Rozmaite GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego możliwa jest w zasadzie w każdym wieku, o czym można się przekonać w szkole Speaking House.

Proponujemy kursy dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Nasze lekcje skupiają się na praktycznym wykorzystaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty i zasady gramatyczne. Mnogość przeprowadzanych konwersacji pomaga w nabyciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole organizujemy także zajęcia z Business English. Język biznesowy, w wielu przypadkach wykorzystywany codziennie w pracy, poniekąd różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

W toku kursu przedstawimy różnice między językiem formalnym i nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów i dodamy pewności siebie w ciągu oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza propozycja to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy oferujemy kursy indywidualne. To znakomity sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu lub rozmowy o pracę. Poziom zajęć i tempo dopasowane są pod jednego kursanta, dlatego efekty nauki widać w zasadzie w mgnieniu oka!

Propozycja DLA FIRM

Dużo przedsiębiorstw i korporacji zdaje sobie sprawę, iż nauka angielskiego pośród pracowników jest bardzo ważna, dlatego zachęcamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy lekcje w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak i nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem i w jaki sposób odpisywać profesjonalnie na korespondencję.

Czekamy na Ciebie!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 14.04.2019 11:06:04)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz