Stroje i przebrania na karnawał

Stroje i przebrania na karnawał

Zabawy karnawałowe, na których wymagane są przebrania stają się jeszcze bardziej popularne. Tradycyjne kreacje wieczorowe są wypierane przez w wyższym stopniu zabawne formy spędzania karnawału. Firma Ekomod szyje specjalne stroje na karnawał dla dorosłych i na potrzeby teatralne.

Szycie przebrań odbywa się na dużą skalę. Doświadczeni krawcy zapewniają prawdopodobieństwo uszycia strojów dla grup teatralnych, wypożyczalni czy zespołów muzycznych. Stroje szyte są na miarę a oprócz tego na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Firma doskonale potrafi się porozumieć z klientem a oprócz tego dostosować propozycję do jego potrzeb. Stroje na zabawy karnawałowe dla dorosłych produkowane są z wysokiej klasy materiałów, co zapewnia dłuższe użytkowanie. Nie niszczą się szybko, łatwo można je zachować w czystości przez co mogą być długo eksploatowane.

Firma trudni się również w szyciu strojów szlacheckich profesjonalnie odwzorowując każdy nawet najdrobniejszy detal. Profesjonalne podejście do pracy gwarantuje spektakularne efekty. Wszelkie akcesoria do strojów szyte są oddzielnie. Ekomod przypadkiem pochwalić się również uszyciem strojów na przedstawienie dla znanego zespołu „Queens”, którego członkowie wystąpili w nich w programie Kuby Wojewódzkiego.

Oferta firmy zawiera również realizację projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla przedszkoli, szkół, teatrów, firm reklamowych i na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. W sprzedaży dostępne są stroje zarówno dla dorosłych jak a oprócz tego dla czereda. Posiadają gotowe stroje, jest także prawdopodobieństwo uszycia wybranego na miarę gatunku. Wszechstronność a oprócz tego doświadczenie gwarantuje terminowe realizowanie zadań.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 23.08.2017 01:00:05)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.09.2016 08:10:08)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz