Salon fryzjerski Glinki

Salon fryzjerski Glinki

Salon fryzjerski Agnieszka StawskaŚwietnie zdajemy sobie sprawę spośród takiego, iż powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest niezmiernie adekwatne do takiego, co zastajemy w rzeczywistości. Potrzeba zatem zadbać o własne włosy. W takim celu jednakże najlepiej pójść do sprawdzonego profesjonalisty. U nas łączymy dwa w jednym. Można uprzednio udać się do fryzjera, by niniejszy zatroszczył się o nasze włosy, zaś potem do salonu kosmetycznego. Jesteśmy pewni, iż oferta naszego salonu fryzjerskiego i salonu kosmetycznego wykona Państwa oczekiwania. Namawiamy.

Salon fryzjerski w BydgoszczyJeśli szukasz fachowego salonu fryzjerskiego w Bydgoszczy, to znakomicie trafiłeś! Salon fryzjerski Agnieszka Stawska, jaki znajduje się na ul. Biłgoradzkiej 13a, jest jednym spośród najlepszych w mieście. Gwarantujemy doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług. W naszym salonie proponujemy:

strzyżenie damskie i męskie,modelowanie a także farbowanie włosów,wykonujemy jeszcze trwałą ondulację,pasemka i baleyage,albo przeszło to szereg zabiegów pielęgnujących włosy.

Ponadto proponujemy jeszcze zabiegi dające głębokie odżywianie włosów, laminację włosów, i kreatynowe prostowanie włosów.Kosmetyka rąk i stópJak dobrze byłoby połączyć dwie rzeczy razem. Lub stąd wychodzimy na naprzeciw szczególnie naszym klientkom, lecz panów dodatkowo gorąco zachęcamy! W salonie kosmetycznym proponujemy:

pielęgnacje rąk oraz stylizacje paznokci,pielęgnacje stóp oraz stylizacje paznokci,specjalistyczny pedicure podologiczny, inaczej leczniczy,klamrę korygującą,tamponadę,usuwanie odcisków i modzeli,a jeszcze masaż relaksacyjny stóp.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz