Rury pvc

Rury pvc

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Już od niespełna 15 lat staramy się łączyć użytkowanie tworzyw sztucznych z ekologią. Wykonując swoje artykuły wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Surowiec poddany odzyskowi sprzedajemy również jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic i również innych wyrobów wykorzystujących ten tworzywo. Kupując nasze artykuły mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najlepszej jakości a do tego mogą Państwo wraz z nami dbać o środowisko.

Przemiał i również regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo najlepszej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje jak też selekcje i sortowanie ścinków (oddzielenie innych materiałów od PVC) i poddanie ich regranulacji. W trakcie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania i usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie mamy również listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym współcześnie stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest trwale połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport i również składanie okien i zapewniają bardzo dobrą termoregulację i również niską przepustowość dźwiękową mieszkań i również domów. Ich wdrożenie zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 03.02.2019 05:41:28)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz