Regeneracja turbin ciężarowe

Regeneracja turbin ciężarowe

Interhome Company Ltd. regeneracja turbosprężarek, to spółka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ogromne doświadczenie z zakresu usług motoryzacyjnych, między innymi regeneracji turbosprężarek sprawiło, że przedsiębiorstwo w dynamicznym tempie zaczęła rozwijać się i również stawać się liderem w branży motoryzacyjnej.

Firma trudni się skupem, sprzedażą a także regeneracją turbosprężarek do aut osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych a także sprzętu budowlanego, sprzedażą regenerowanych i również nowych turbosprężarek objętych gwarancją od 12 do 36 miesięcy. Firma posiada innowacyjny park maszynowy, umożliwiający regenerację wszelkich typów turbosprężarek, które po regeneracji trafiają na testy na profesjonalnym analizatorze do ustawiania przepływów gazów spalinowych przez zmienną geometrię VNT, i również duży stok magazynowy zregenerowanych turbosprężarek (w przypadku braku zregenerowanej turbosprężarki na miejscu, czas standardowej regeneracji wynosi do 24h).

Zapewnienie jakościowego poziomu usług i również spełnianie wszelkich oczekiwań klienta, są zasługą posiadania szerokiego wachlarza usług i również wykwalifikowanej kadry pracowników, zapewniających szybką i fachową obsługę w miłej a także sympatycznej atmosferze.

Firma do dziś dała nowe życie ponad trzem tysiącom turbosprężarek. Do tych zasług zalicza się także między innymi regeneracja turbin ciężarowe, a wszystko dzięki załodze, która ma wiedzę teoretyczną i również praktyczną, poprzez przebyte liczne kursy a także szkolenia. Firma zapewnia 100% gwarancji długotrwałej pracy komponentów stosowanych przy naprawie turbosprężarki, dzięki doskonałej klasy użytych materiałów a także rygorystycznej kontroli w procesie produkcji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 12.04.2019 00:55:14)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz