R. Guzik – pokazy piłkarskie

R. Guzik - pokazy piłkarskie

Freestyle Football to żywiołowo rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu i również sztuki. W ostatnich latach bardzo popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak także w naszym kraju wzrasta liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z w najwyższym stopniu cenionych polskich Football freestylowców. Jego wyjątkowe umiejętności zostały docenione nie tylko na polskim podwórku, ale też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata praktyki i również doszlifowana piłkarska technika sprawiają, że pokazywane przez niego ewolucje i również triki wzbudzają euforię wśródł sędziów a oprócz tego publiczności.

Pokazy Freestyle Football za sprawą swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, niż wyłącznie wśród pasjonatów tej dyscypliny. Propozycja wykonania freestylowego show uświetni każdą imprezę tematyczną, biznesową czy bądź inną.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to gwarancja dobrej zabawy a oprócz tego zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one wyśmienitą alternatywę dla dobrze nam znanych występów muzycznych i również podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w toku występu zaprezentuje akrobacje i również sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd a oprócz tego upper.

Mało tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się także propozycja warsztatów. Chociaż profesja Football freestylowca nie jest łatwa w nauce, to nauka prostych – na początek – sztuczek będzie zdecydowanie przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest on gwarancją dobrej zabawy i również spektakularności.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 15.02.2018 20:24:51)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz