Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Nałóg to znaczący problem, z którym boryka się ogromna część społeczeństwa. Wiele osób nie mówi otwarcie o swoim problemie, skrywając go oraz wstydząc się uzależnienia – na szczęście są wyspecjalizowane ośrodki, które mogą przywrócić życie takich osób do równowagi oraz pomogą zacząć funkcjonowanie ponownie.

Nasz prywatny ośrodek uzależnień gwarantuje pomoc w dziedzinie leczenia uzależnień. Lekomania, problem z alkoholem, czy uzależnienie od narkotyków to problemy, z którymi jesteśmy sobie w stanie poradzić dzięki odpowiedniej terapii oraz indywidualnej pracy z każdym naszym pacjentem.

Zapewniamy profesjonalnie przeprowadzony detoks, oznacza to odtruwanie organizmu. W czasie detoksu pacjenta proponujemy stałą pomoc medyczną oraz opiekę lekarza, wystawiamy zwolnienia L4 na czas pobytu pacjentów w naszym ośrodku. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest anonimowość dla naszych pacjentów – w toku pobytu w ośrodku leczenia uzależnień dajemy gwarancję pełnej anonimowości oraz staramy się włączyć w leczenie uzależnień także członków rodziny naszych pacjentów. Dzięki temu nasze sposoby leczenia oraz detoksu są w stanie zdobyć wysoką efektywność, a pacjenci odstawiają środki uzależniające, z pełną świadomością ich szkodliwości.

Zapewniamy osobom uzależnionym indywidualny plan terapii, udział w zajęciach grupowych oraz warsztaty zapobiegające nawrotom uzależnień. Uczymy konstruktywnych metod walki z uzależnieniem, za sprawą czego po terapii w naszym ośrodku pacjenci mogą zacząć nowe życie, w którym nie są obecne uzależnienia oraz nie dzielą ich z członkami rodziny, którzy wcześniej byli osobami współuzależnionymi. Wysoka efektywność terapii, kompetentna kadra oraz indywidualne podejście do pacjenta to cechy, które charakteryzują nasz ośrodek.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.04.2019 06:50:20)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz