Powiększanie ust

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust opiera się na napełnieniu warg kwasem hialuronowym. Przeprowadzamy operację w znieczuleniu stomatologicznym, dzięki czemu zabieg jest kompletnie bezbolesny. Powiększanie ust to procedura zalecany pacjentkom, które zauważyły problem zbyt małych ust, pragnęły by ulepszyć ich kształt ust, albo dodać im jędrności. Wykonuje się je oraz gdy zachodzi przesłanka do odnowy oraz wymagana jest korekta asymetrii. Zabieg jest bardzo niegroźny, zasadniczo brak jest zagrożenia dopuszczenia błędu poprzez lekarza. W celu zachowania efektu uzyskanego w rejonie ust, wskazane jest ponowienie procedury po okresie 8 miesięcy. Przynosi bardzo dobre rezultaty u osób z zanikiem kolorytu. Wyniki zabiegów są długotrwale, lecz nie są trwałe. Ogromnym plusem zastrzyków jest fakt, że kwas jest kompletnie neutralnym rozwiązaniem, nie musisz się niepokoić o wystąpienie skutków niepożądanych. Powiększanie ust jest zabiegiem, podczas której lekarz podaje znieczulenie miejscowe, a w kolejnym etapie wprowadza preparat wybraną, dopasowaną do danego przypadku, sposobem. Efekty procedury utrzymują się przez 8-18 miesięcy.

Działaniem podobnym do powiększania ust to bezoperacyjna korekcja nosa. Priorytetem procedury jest korekta wyglądu nosa z wzięciem pod uwagę wyglądzie oblicza. Małe niedoskonałości, w postaci nierówności wzgórka, lub niewielkich braków proporcji, są poprawiane przez wstrzyknięcie mieszanki kwasu hialuronowego i nie wymagają wtórnego zabiegu korekcji nosa. Rezultat pielęgnacyjny zabiegu zachowuje się całkiem przez długi czas, czasami nawet do prawie dwóch lat. W czasie korekcji nosa wolno realizować między innymi pomniejszenie, wyrównanie, ściśniecie, usunięcie wzgórka, przycięcie. Wolno również naprawić nastawienie przegrody nosa.

Preparat Radiesse jest to wypełniacz pojemności, pewny i nietoksyczny, jego najważniejszym elementem jest wapno. Najczęstszymi wskazaniami do używania mieszanki są modyfikacje w obrębie twarzy polegające na dopełnianiu pojemnościowym, a także zmianie owalu twarzy. Drugim dającym spektakularne efekty zaleceniem dla środka Radiesse jest wypełnienie grzbietowej części dłoni, oraz korekcja nosa.

Środek Regeneris jest to specjalny strategia przetwarzania jednostek naskórka, opierająca się na pozyskiwaniu cząstek z z krwi. Regeneris zawiera elementy i czynniki wzrostu, które pobudzają naskórek do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona zdrowy wygląd.

Mieszanki firmy Cytocare obejmują kilka różne gęstość kwasu hialuronowego. Mieszanki Cytocare pracują nawilżająco przeciwdziałając cyklowi postarzania się naskórka dając rezultat odmłodzenia i wygładzenia.

Zawdzięczając unikalnej strukturze, stosowanie Dermapen daje bardzo dobre wyniki już po wstępnym zabiegu. Procedury wykorzystujące Dermapen najskuteczniejsze są przy usuwanie zmarszczek Warszawa. Działanie Dermapen to czysto fizycznym, bez efektów ubocznych, co przynosi skutek bardzo dobrze na okres regeneracji po zabiegu.

Inne preparaty używane w współczesnej medycynie estetycznej to popularny Botox, Regeneris, Radiesse oraz Sculptra. Botox (botoks) jest to najbezpieczniejsza i bardzo popularna metoda zmniejszania zmarszczek. Należy pamiętać, że zabieg nie jest permanentny i powinno się go ponawiać jeżeli oczekujemy trwałych efektów. Procedury wykorzystujące botox są wykorzystywane zarówno przez panie oraz przez mężczyzn. Dzięki botox’owi impulsy nerwowe przebiegające z systemu nerwowego do wyselekcjonowanych tkanek mięśniowych są zablokowane, w wyniku tego tkanki mimiczne nie przemęczają się oraz nie formułują się nowe zmarszczki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 30.04.2019 13:28:32)
  • yahoo: 16 (ostatnio: 20.08.2017 12:50:13)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz