Poradnik do Gta 5

 Poradnik do Gta 5

Poradnik do Gta 5

Wiele sposobów na zdobycie kasy w GTA 5.

Poza wykonywaniem zadań istnieje jeszcze kilka różnych metod na zarobienie gotówki.

1. Pomoc w rozboju.

Gdy w trakcie gry Gta 5 będziesz świadkiem napadu, podjedź czterodrzwiowym samochodem i pozwól bandytom wsiąść. Gdy bandyci już wejdą do Twojego samochodu będziesz miał od razu od razu dwie gwiazdki i będzie gonić was policja. pędź jak najszybciej aby zgubić stróżów prawa. Gdy już Ci się to powiedzie, Twoi rabusie wskażą miejsce, w które będziesz musiał ich zawieść. Za zrobienie tej misji pobocznej dostaniesz 1000$

2. Firma ochrniarska Gruppe Sechs

zwróć uwagę na wozy dostępne w Gta 5 firmy ochroniarskiej Gruppe Sechs, które zaznaczone są na mapie. W pewnym momencie z vana wysypane zostaną duże ilości gotówki, które należy szybko zebrać.

Pieniądze można również zarobić łapiąc przestępców lub ratując niektóre ofiary, np za zwrócenie kobiecie skradzionej torebki otrzymujemy 50$.

Doskonal możliwości swojego bohatera

Każda z postaci w Gta 5 posiada 8 różnych umiejętności. Wykonywanie pewnych akcji rozbuduje je bardziej i będą onebardziej skuteczne. Uprawianie sportów wzmacnia kondycję fizyczną naszej postaci. Nasz bohater staje się silniejszy co jest bardzo przydatne podczas starć z wrogami.

Zawieranie kontaktów w Gta 5

Poznawanie ludzi w GTA 5 odbywa się podobnie jak w poprzednich częściach gry. W piątej części gry, mechanizm ten został uproszczony. Nie musimy już zamartwiaćo to aby dbać o kontakt z ludźmi. Rozpoczynając grę którąkolwiek z postaci dostajemy paru znajomych oraz członków rodziny. Naszych przyjaciół możemy odwiedzać w ich kwaterach oraz umawiać się z nimi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wraz z naszymi postępami w rozgrywce, lista znajomych będzie się powiększać. Podczas wykonywania różnych misji i akcji w Gta 5 będziemy mieli okazję poznać wielu ciekawych ludzi i budować bliższe relacje. W najnowszej części gry po zapoznaniu kogoś nowego jego dane będą znajdować się na naszej liściekontaktów. Mamy zatem możliwość spędzenia czasu z kimś sympatycznym np. z dziewczyną.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 03.05.2021 14:29:14)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 26.05.2017 10:54:08)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz