Podkolanówki bezuciskowe

Podkolanówki bezuciskowe

Firma „Egeo” to lider w branży pończoszniczej. Na krajowym rynku działamy od lat 90., lecz nasza firma zaistniała w latach 60. we Włoszech. To w tym malowniczym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej lecz również w Polsce, lecz również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom proponujemy siedem perfekcyjnych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo wiele najlepszej jakości artykułów: eleganckie rajstopy, rajstopy wzorzyste, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica a oprócz tego Summer. Wszystkie są zmysłowe a oprócz tego eleganckie jednocześnie. Zaskakują różnorodnością, dlatego też trafiają do szerokiego grona klientek. Panie, które cenią sobie zmysłowe rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą obojętnie w jednym rzędzie artykułów firmy „Egeo”. Dużym zainteresowaniem pośród kupujących cieszą się także pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające a oprócz tego modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które szukają rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze a oprócz tego przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, które znajdują decyzja nawet w największym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych artykułów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Przez cały czas też rozwijamy się dla naszych konsumentów, ażeby mogli otrzymywać towary z najwyższej półki.

Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl a oprócz tego zaznajomienia się z naszą propozycją.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 06.03.2018 11:18:40)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 16.10.2016 04:18:35)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz