Pisklęta kacze – drob.com.pl

Pisklęta kacze - drob.com.pl

Na stronie drob.com.pl jest szeroka propozycja Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi funkcjonowanie związaną z odchowem różnego rodzaju drobiu.

Posiadamy doskonałej klasy pisklęta kacze, kurze, gęsie a także indycze, a w dodatku sprzedajemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych bądź przeznaczone do produkcji jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno spore fermy drobiowe jak a także małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie a także Tulcach są objęte sprawdzonym nadzorem, który ma na celu zapewnienie towaru wolnego od chorób. Także parametry oferowanego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do życia a także rozrostu, a nowoczesny sprzęt umożliwia regulację warunków otoczenia naszych produktów. Nowe pisklęta są poddawane odpowiedniej selekcji, która umożliwia na uzyskanie jak najlepszej jakości. W zakładach produkcyjnych stosowana jest technologia Petersime, która jest najnowocześniejszym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Pozwala to na kontrolę różnorodnych czynników takich jak ilość dwutlenku węgla bądź wilgotność. Sporym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin a także mieszańce. Sprzedajemy również pisklęta brojlerowskie, które cechują się akuratnie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest pewnym źródłem piskląt dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak a także wodnego.

Zapewniamy także dopasowany transport towaru do miejsca docelowego. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 03.02.2019 00:20:17)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz