Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka do Włoch

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od 1981 roku cały czas, z pasją a oprócz tego na sposób w sumie kompetentny, zajmuje się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a zwłaszcza niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc kultu świętego.

W naszej bogatej ofercie znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych a oprócz tego zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Italia, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk oraz Portugalia. Ciągle powiększamy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy 100% gwarantem ciekawie a oprócz tego bez szwanku spędzonego czasu. Zapewniamy atrakcyjne ceny a oprócz tego zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie nowe katalogi, które można pobrać z prowadzonej przez nas strony internetowej, a oprócz tego w dalszym ciągu otwieramy się na najróżniejsze możliwości. Nasza firma daje możność wynajęcia busów i również autokarów o różnorodnym standardzie, wyposażeniu a oprócz tego koszcie. Każda z takich ofert jest obliczana w sposób indywidualny. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe a oprócz tego 26-osobowe, jeśli chodzi o busy, jak również 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe a oprócz tego 67-osobowe pojazdy autobusowe. Cechujemy się nowoczesnością: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy także przyjaźni dla środowiska: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę a oprócz tego plastikowe nakrętki, niszczymy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej listowie. Gwarantujemy pełną satysfakcję a oprócz tego niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami w podróż.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 27.08.2018 16:59:49)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 09.01.2018 13:40:57)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz