Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

Spółka Siat-Stal to producent siatki ogrodzeniowej i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością lokalną posiadamy sklep internetowy z produktami do grodzenia posesji.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym sklepie można zmodyfikować przez dobór rozmiaru, koloru czy stylu wykończenia. Poniżej prezentujemy najciekawsze produkty z naszego sklepu online.

Siatka metalowa to kluczowy produkt w naszym sklepie. Można podzielić je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy także wyróżnić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym popularnym produktem są panele do grodzenia posesji oraz pasujące do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówki i akcesoria.

Innym interesującym produktem z naszego serwisu są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba dostępnych produktów jest niezwykle duża, dlatego służymy fachowym doradztwem przy doborze najlepszych materiałów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się świetnie do ogrodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym e-sklepie warto zwrócić uwagę na sekcję Najczęściej kupowane oraz Wyprzedaże, gdzie prezentujemy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają konkurencyjne ceny.

Przesyłki wysyłamy kurierem na terenie całej Polski, obsługują nas przewoźnicy DHL i DPD, a przesyłki paletowe JASFBG. Dostępny jest także odbiór własny na terenie naszego punktu stacjonarnego w Łomży. Bezpieczne płatności w naszym sklepie dostarcza firma Przelewy24.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepie online.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.05.2021 14:07:56)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz