Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe

Producent konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od ponad 20 lat zdobywa swą pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie oraz Michalinowie powstają artykuły w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe oraz stalowe dla niskiego, średniego oraz wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Nowoczesny park maszynowy, nowoczesne technologie, ponad stu wykwalifikowanych pracowników, klasa organizacji pracy to zagadka sukcesu Elmontera. Jego artykuły są doskonałej klasy, o czym świadczą przyznane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter oferuje też robienie projektów budowlanych oraz konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam oraz wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów powinno się skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie są się też katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Zakład pracy Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) oraz wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje artykuły daje gwarancję, z której warunkami powinno się się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, nieustający rozrost oraz doskonalenie, protekcja o każdy niuans jest jej niewątpliwym atutem oraz szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 17.11.2017 01:28:10)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 19.12.2016 11:25:45)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz