Nowe domy warszawa -http://www.hegor.pl/

Nowe domy warszawa -http://www.hegor.pl/

Jesteśmy firmą, która od wielu lat trudni się budową różnego stylu domów w Warszawie. Obecnie mamy szereg domów jednorodzinnych na sprzedaż do końca roku 2015. Oferowane przeze mnie domy dostępne są na obrzeżach Stolicy. Lokale, które oddajemy na sprzedaż są przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami. Sprzedajemy wyłącznie oraz tylko jako budynki wolnostojące, niepodpiwniczone oraz z poddaszem możliwym do użytkowania. Sprzedawane przeze mnie domy w większości dostępne są na działkach o powierzchni mniej więcej 650 metrów kwadratowych.

Najważniejszą pozytywną cechą sprzedawanych przeze mnie domów jest fakt, że umiejscowione są na osiedlu zamkniętym gdzie ani jedna osoba nie posiada dostępu. Zapewnia to nie tylko komfort w trakcie mieszkania, ale też spokój oraz zadowolenie z tego jak przygotowane jest nasze osiedle. Zabezpieczenia to nie tylko kamery, ale też wideodomofon oraz automatyczna brama sterowana pilotem. Dzięki temu ani jedna osoba niepowołany nie posiada wstępu na nasze osiedle. Dalszym elementem , który odznacza nasze osiedle od innych tego typu jest fakt, że każdą wolną przestrzeń wypełniamy przestrzenią zieloną. Dzięki temu jesteśmy pewni, że mieszkając na naszym osiedlu będzie na 100% bardzo miłe.

Nasze domyoraz mieszkania sprzedajemy już od ponad 26 lat co stwarza, że mamy bardzo duże doświadczenie. Ceny naszych domów i mieszkań są bardzo korzystne. Więc też właściwie każdy kto dokonał zakupów w naszej ofercie był za każdym razem w stu procentach uradowany. O ile zależy Ci na bardzo szybkim czasie dotarcia do Warszawy to bardzo dobrze trafiłeś. Nasze domy znajdują się w bardzo dogodnej umieszczenia, która zapewnia mniej więcej 12 minutowe dotarcie do Warszawy, a 30 minutowe do centrum.

O ile dokonają Państwo zakupów domów w naszej ofercie na 100% będą w stu procentach zadowolenie. Zapewniamy nie tylko mieszkania w najwyższej jakości, ale też poradę doradców oraz specjalistów. Jesteśmy przekonani, że decydując się na nasze rozwiązanie zamieszkają Państwo w doskonałej okolicy co świetnie wpłynie na Państwa zadowolenie. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 05.09.2018 12:05:05)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 14.05.2016 23:28:29)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz