Nawozy dolistne

Nawozy dolistne

Przedsiębiorstwo AGREKO to funkcjonujący nieprzerwanie od 2000 roku czołowy i solidny fabrykant nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu lat swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO produkuje różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, a oprócz tego sporo innych jednakowo popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu i podniesienia jego jakości. Oprócz tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego typu choroby pochodzące od grzybów, a w tym samym czasie o wiele ograniczają wpływ suszy na okazałość zbiorów. Nasze nawozy są również niezwyczajnie uniwersalne, co niezwyczajnie ułatwia ich stosowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to produkty mikroelementowe, które przeznaczone są z początkiem do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo rzetelnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez i również siarka, co o wiele wpływa na poprawę jakości zebranych plonów. Przedsiębiorstwo AGREKO stawia z początkiem na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo skromny podejście towar ten można zmodyfikować można w prosty podejście zmodyfikować i wobec tego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 18.10.2017 04:22:50)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 18.08.2017 07:40:53)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz