Najlepsza, polska bielizna

Najlepsza, polska bielizna

Wśród dużej liczby polskich artykułów, które wyróżniają się na swoich rynkach jakością a także zyskały sobie dobre oceny klientów nie tylko w kraju ale również za granicą można na pewno wskazać na bieliznę – szczególnie damską ale także męską oraz dziecięcą. Polacy już dawno przekonali się do tych wyrobów i nie trzeba ich specjalnie namawiać przy zakupach do wyboru krajowej bielizny natomiast coraz chętniej również i nabywcy zagraniczni kupują biustonosze z Polski, kolekcje body czy majtki.

Produkty takich firm jak znana ze swoich wyrobów pończoszniczych Gatta, producent znakomitych koszulek dla kobiet – Eldar, albo też specjalizująca się w produkowaniu biustonoszy białostocka Kinga znane są już nie tylko na większości rynków europejskich ale nawet poza Europą. Przeważająca liczna docenianych dzisiaj polskich firm branży bieliźnianej rozpoczęło swoją działalność około dwadzieścia lat temu i mogą być chyba uznane za doskonały przykład biznesowego sukcesu okresu transformacji systemowej.Tymczasem świat pędzi do przodu, branża bieliźniana również ulega zmianom, tworzone są nowe technologie i materiały oraz nisze rynkowe. Nasze rodzime przedsiębiorstwa nie zostają w ogonie a zdarza się, że są wśród liderów innowacji i wdrażają pionierskie rozwiązania i produkty. Takim dobrym przykładem może być przedsiębiorstwo Brubeck ze Zduńskiej Woli uruchomione dość niedawno, bo w 2005 roku a już dobrze znane z niezbyt drogiej a mimo to bardzo dobrej jakościowo bielizny termoaktywnej chętnie użytkowanej szczególnie przez osoby prowadzące aktywny tryb życia.Wybór dobrej, polskiej bielizny jest naprawdę niezwykle bogaty. Poza wcześniej wymienionymi należałoby wymienić takie przedsiębiorstwa jak przykładowo: AVA – znana głównie z bardzo dobrych i ładnych biustonoszy, gorsetów i koszulek nocnych, Babell (koszulki i figi damskie) oraz Wol-Bar (majtki, figi, stringi).

Naturalnie jest to tylko część obecnej oferty polskiej bielizny. Nie sposób wymienić w takim niedługim przekazie wszystkich wartych wzmianki producentów, w każdym razie można śmiało powiedzieć, że Polska jest już jednym z liderów jeśli chodzi o produkcję dobrej, atrakcyjnej a zarazem względnie niedrogiej bielizny.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 85 (ostatnio: 29.09.2021 23:31:21)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 01.07.2016 19:25:33)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz