Modelowanie parametryczne – megacad.pl

Modelowanie parametryczne - megacad.pl

Nasze przedsiębiorstwo oferuje program do projektowania dla specjalistów z różnych branż.

Megacad jest programem istniejącym od 1989 roku. Za jego sprawą możemy ustawić oczekiwane parametry modelowania 3D. Na bazie jednego projektu możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy dzięki niemu opierając się na dwuwymiarowej dokumentacji technicznej stworzyć modele 3D oraz 2D. Aplikacja staje się jeszcze bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni nie tylko dla projektantów, lecz również dla mechaników oraz konstruktorów.

Dzięki dodatkowym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych i aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze łatwiejsza oraz przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną oraz rzetelną firmą. Nasze usługi są najlepszej klasy, wykonywane zawsze punktualnie. Jeśli masz pytania to znaczy wątpliwości, skontaktuj się z nami, z zapałem na nie odpowiemy.

Proponujemy 30-dniową testową wersję programu Mega Cad, abyście mogli Państwo zaznajomić się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Aplikacja ma bardzo wiele funkcji oraz jest bardzo uniwersalny, skutkiem tego bezspornie przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej ofercie znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna i komercyjna, lecz nie różnią się one znacząco. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy program MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl i do kontaktu z nami.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 11.12.2017 10:31:42)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz