Mieszanki traw – agriland.pl

Mieszanki traw - agriland.pl

Agri Land jest firmą, która działa na rynku od 2000 roku. Od początku jej działania skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i również produkcji wyspecjalizowanych mieszanek trawy. Bezustannie przedsiębiorstwo proponuje klientom coraz lepsze odmiany lucerny, dostosowane do warunków panujących w naszym kraju, za sprawą współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, między innymi z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od firmy Agri Land to 3 odmiany lucerny – legend, legendairy oraz perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a także cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają wyłącznie 3. Wszystkie te odmiany osiągają wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z istotnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do niekorzystnych dla zwierząt. Lucerna od firmy Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, lecz także na siano, kiszonkę albo sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który proponuje Agri Land są trawy pastewne. W propozycji można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, łąkową a także szwedzką. Do wyboru są wciąż mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne i jednoroczne. Wszystkie oferowane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne oraz są przeznaczone pod różnorodne sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego albo też kośno-pastwiskowego.

Przedsiębiorstwo Agri Land to rzetelna przedsiębiorstwo, dbająca o swoich klientów oraz o jakość proponowanych artykułów, dzięki czemu jest ani chybi godna polecenia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 05.09.2018 22:56:11)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.12.2017 23:18:49)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz