Media System – Automatyka i instalacje Olsztyn

Media System - Automatyka i instalacje Olsztyn

Firma Media System Olsztyn zajmuje się szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi dla domów i firm. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort życia i korzystania z domów i obiektów firmowych. Niżej opiszemy kilka najważniejszych usług, świadczonych przez Media System w Olsztynie.

Instalacje elektryczne to najważniejsza działalność naszej spółki. W ramach tej oferty wyróżniamy projekty, wykonanie oraz pomiary elektryczne. Wykonujemy gniazda elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych zwracamy uwagę także montaż alarmów w Olsztynie, kamer cctv, domofonów, sieci IT, czy zbiorczej instalacji telewizyjnej.

Kolejna istotna odnoga naszej oferty to automatyka bram w Olsztynie. W ramach tej usługi oferujemy wykonawstwo bram automatycznych różnego typu. Mogą to być bramy skrzydłowe do działki, bramy segmentowe do garażu, czy też bramy do wykorzstania w przemyśle. Nasi fachowcy mają niezbędne szkolenia i certyfikaty do montażu bram enomowanych producentów, takich jak Nice czy Krispol.

Wśród zyskujących uznanie usług wyróżnić można montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Takiego rodzaju wentylacja gwarantuje wysoki komfort w lokalach oraz obniża koszty grzewcze.

Media System Olsztyn to zespół fachowców, którzy kompleksowo sprawią, że Twój obiekt będzie bardziej komfortowy i bezpieczny. Na naszej stronie online znajdziesz zdjęcia z realizacji, szczegółowy opis każdej oferty, artykuły branżowe oraz dane kontaktowe. Dowiedz się więcej o Media System, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i śledź nasze poczynania w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane z Olsztyna i okolic.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 09.08.2021 12:28:29)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz