Maskownice na grzejniki Śląsk

Maskownice na grzejniki Śląsk

Wysokiej klasy panele dekoracyjne, ścianki ażurowe, maskownice na grzejniki, to wszystko od firmy 4design. Nasza spółka oferuje także panele, których design kierowany jest również dla najmłodszych klientów. Literki, dzięki którym można stworzyć napisy, i również klocki. Oba warianty paneli w 3D, które lecz również wyglądają kreatywnie, ale są również kochane przez dzieci.

Nasza spółka ceni sobie elastyczność usług. Mimo gotowych projektów, jak a także produktów w sklepie, nie mamy problemów ze stworzeniem zamówienia na podstawie spersonalizowanego projektu paneli MDF 3d, frontów meblowych MDF i również ścianek ażurowych MDF. Wytwarzamy je na wyspecjalizowanych wysokiej jakości ploterach CNC, po czym dostarczamy je do klienta, owszem montujemy.

Firma 4design może poszczycić się mianem najtańszych produktów na rynku. Nie oznacza to oczywiście, że nasze produkty są gorszej jakości. Włości cena na równości z dobrą jakością, a to wszystko możliwe dzięki temu, iż nasza firma jest firmą rodzinną.

Pośród paneli dekoracyjnych mamy w eleganckim stylu panele ścienne 3D, i również nowoczesne ażurowe panele dekoracyjne, które można powiesić na ścianie lub zamontowania na suficie wraz z opcją podświetlenia LED. Ścianki ażurowe stworzone z paneli dekoracyjnych projektujemy w oparciu wymiarów a także wzorów wybieranych przez klienta.

Nasza spółka prowadzi także dowóz własnym transportem na obszarze Śląska a także Małopolski do miast tj.:

Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Imielin, Zabrze, Tarnowskie Góry, Chorzów, Mikołów, Kraków, Chrzanów, Jaworzno.

W samej rzeczy nie oznacza to, że nie nasze produkty nie trafiają do innych regionów Polski. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj z pomocą cenionej firmy kurierskiej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.09.2019 11:05:04)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz