Łóżka ortopedyczne

Łóżka ortopedyczne

Sklep ortopedyczny stacjonarny. Oferujemy przedmioty rehabilitacyjne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne dla chorych w ośrodku. Łóżko to świetne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko rehabilitacyjne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego. Prowadzimy usługi wynajmu m.in. łóżek ortopedycznych, dla osób chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno użytkowników jak i opiekunów. W razie potrzeby transport we wskazane miasto plus złożenie. Ceny najniższe w województwie. W naszej propozycji znajdą Państwo także schodołazy znakomicie radzące sobie z barierami architektonicznymi. Również posiadamy podnośniki niepełnosprawnego. A także wózki dla osób po wypadkach, kule łokciowe, podpórki ortopedyczne. Działamy na obszarze całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się pod wskazany numer, a na pewno pomożemy Ci dobrac najlepszy rodzaj sprzętu ortopedycznego.

przedmioty rehabilitacyjne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne dla chorych w ośrodku. Łóżko to super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko rehabilitacyjne jest regulowane elektrycznie.

W naszej propozycji jest także schodołaz likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych. Jest on przeznaczony do jazdy po schodach osób dorosłych, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Również proponujemy wypożyczenie windę dla chorych. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie pacjentów. Służy pomocą w łazience i odciąża kręgosłup i plecy. U nas dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Zakup sprzętu ortopedycznego – kluczowe informacje W sytuacji, gdy los zmusi nas do zainteresowania kupna sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które produkty będziemy musieli kupić, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Oczywiście nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Ogromnym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 20.01.2018 17:59:35)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.05.2017 21:30:17)

Podlinkuj wpis:

Tags:

Dodaj komentarz