Kurs Terapeuta SPA

Kurs Terapeuta SPA

Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć wykształcenie w obszarze masażu. Jeżeli interesuje Was ta tematyka i czujecie się spośród nią dobrze, to koniecznie zgłoście się do nas na szkoleń. Mamy szczególnie bogatą ofertę, przeto możecie być pewni takiego, iż coś na pewno u nas dla siebie odnajdziecie. Kursy organizowane są w małych, klimatycznych grupach od 4 do 6 osób. Dzięki niniejszemu osoba prowadząca szkolenie jest w stanie poświęcić dużo czasu uczestnikom, lepiej przygotowując ich do wykonywania konkretnych rodzai masażu.
Szkoła masażu ma swą siedzibę w Kielcach. Spośród naszych usług czerpią nie wyłącznie mieszkańcy miasta, ale również osoby, które przyjeżdżają do nas spośród okolic Kielc. Dziękujemy za obdarzone zaufanie. Dbamy o to, by wszelka osoba mogła wynieść od nas potrzebne informacje, a co najważniejsze umiejętności. Na naszej liście szkoleń mieszczą się nowoczesne metody masażu SPA, masaż w zabiegach SPA, masaż gorącą czekoladą, miodowy masaż rosyjski, kurs masażu balijskiego, masaż bambusem, kurs masażu lomi lomi, zaś jeszcze mnóstwo innych.
Przekonajcie się sami, iż zawsze znajdziecie się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, które teraz są w stanie samodzielnie wykonywać konkretne zabiegi.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz