KotyMaineCoon

KotyMaineCoon

Jeśli jesteś osobą, jaka interesuje się zwierzętami, to z pewnością bardzo ciekawi Cię temat kotów. Zwierzaki te są niebywale radosne i potrafią dać człowiekowi masę satysfakcji. Właśnie dzisiaj mamy chęć opisać Wam dwa rodzaje tych kotów, które są ze sobą wyjątkowo często mylone. Mowa w tej chwili mianowicie o kociakach mainecoon, które często mylone są z kociakami leśnymi norweskimi. Mamy nadzieję, że po zaznajomieniu się z poniższymi kwestiami nauczycie się prawidłowo rozpoznać te kociaki i zapamiętać czym w końcu te dwa rodzaje kotów się od siebie różnią.

Kociaki powyższe na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobne. Mają taki wygląd zewnętrzny, który dla laika może być prawie taki sam. Realia są jednak takie, że kocięta te są inne, a rzeczy te najmocniej uwydatniają się w tych dla przykładu cechach: nade wszsytko chodzi o wagę, koty mainecoon są nieco mniejsze. Koty leśne norweskie posiadają też wyraźnie szpiczaste kości policzkowe jak również większe oczy, które są ułożone na skraju czaszkI. Co dla poniektórych ważne, koty leśne norweskie posiadają milsze w dotyku owłosienie, z kolei koty Maine Coon posiadają mocniej zarośniętą głowę. Strasznie fascynujące jest także to, że koty leśne norweskie nie umieją miauczeć, a zdolność tę dobrze opanowaną posiadają koty rasy Maine Coon.

Oba te typy kotów łączy jednak to, że są one bardzo przyjacielskie i kochają towarzystwo człowieka. Wyśmienicie nadają się więc do zakupu do rodzinnego domu.

Gdzie można kupić koty Maine Coon?

Jeżeli głowisz się nad tym, w jakim miejscu kupić ma się możliwość koty MaineCoon, które będą świetnym umilaczem życia dla każdej osoby, to obowiązek masz wiedzieć, że hodowle kotów Maine Coon znajdziesz całej Polsce. Dzięki temu bez trudu odnajdziesz taką hodowlę, która jest blisko Ciebie i spełnia każde Twoje wymagania. Żeby odnaleźć spis najbardziej popularnych hodowli zajrzeć powinieneś na taką stronę: http://kotymainecoon.pl/hodowle-maine-coon/. Do czego z resztą szczerze Cię namawiamy, bo kocięta o jakich mowa to wspaniałe zwierzaki!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 18.03.2021 05:50:20)
  • yahoo: 21 (ostatnio: 19.02.2018 11:34:18)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz