Koparka kołowa

Koparka kołowa

Przedsiębiorstwo Lukkop to spółka usługowa posiadająca swą siedzibę w Warszawie. Firma realizuje fachowe usługi budowlane w zakresie wykonywania robót ziemnych na obszarze Warszawy i okolic.

Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa przeprowadzają prace całoroczne – latem, wiosną, jak także zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów i niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren z wykorzystaniem koparki i również wywożą zgromadzony w ten sposób śnieg.

Z wyjątkiem standardowej oferty firmy, Lukkop umożliwia także wynajem koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Najem odbywa się choć na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka musi być obsługiwana tylko przez operatora będącego pracownikiem firmy. Tylko taki sposób działania umożliwi sprawne przeprowadzenie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Firma w swej propozycji oferuje także obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają spełnienie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje i również budowę parkingów i placów. Na domiar tego, firma para się także układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie wykonywane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac i czasu niezbędnego do ich wykonania. Wycena realizowana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długofalowej współpracy z firmą, każdy klient posiada prawo do uzyskania rabatu.

Jeśli skutkiem tego poszukujecie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych z wykorzystaniem koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa dokonają profesjonalnej obsługi inwestycji oczywiście z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.09.2019 10:08:06)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz