Koc z mikrofibry

Koc z mikrofibry

Nieśmiertelne grube koce
Otulający i niezwykle wygodny, gruby koc 160 x 200 cm, to całkowity must have nadchodzących długich wieczorów. Wykonany jest z przytulnego i jedynego w dotyku materiału. Takowy koc z mikrofibry zapewni ciepło i poczucie komfortu jakiego wcześniej nie było. Wspaniały koc pled osłoni przed chłodem podczas siedzenia przy stole, biurku lub pracy na komputerze.
Nowy koc nowy kolor
Trzeba przemiany i odświeżania naszej przestrzeni dookoła leży w każdym z nas, stąd warto sięgnąć po owy sprawdzony sposób. Nowy koc w w ulubionym przez nas kolorze wniesie oczekiwaną świeżość. Nowy akcent kolorystyczny, można wykorzystać w dwojaki sposób.

Pierwszy to dobranie koca w kolorze podobnym do elementów wystroju mieszkania. W tym połączeniu będziemy pewni, iż nowy pled będzie doskonale i harmonijnie komponował się z wnętrzem.
Drugim wyjściem jest zastosowanie kolorystyki na zasadzie kontrastu, gdzie wielka, kolorowa powierzchnia koca, przełamuje monotonię barw. Owy sposób zalecany jest do wnętrz o jednolitych plus nienasyconych barwach. Przełamanie monotonii wniesie ciekawy efekt tudzież nową energię do pomieszczenia.

Więcej kocy, więcej ciepła
Znakomite wzornictwo jakie ma koc z mikrofibry wniesie do mieszkania nowatorski styl. Zestawienie kilku grubych kocy w rozmaitych kolorach, będzie stanowiło znakomity olśniewający komplet. Niniejszy ciepły zbiór, przyda się całej rodzinie podczas domowych seansów lub porannego celebrowania śniadań. Otuleni w gruby koc 160 będziemy mogli dłuższy czas cieszyć się sobą podczas rozmów, oglądania ulubionego filmu lub czytania ciekawej książki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 02.04.2022 16:58:34)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz