Kabiny sanitarne

Kabiny sanitarne

Sprzęt zaprojektowany do zagwarantowania prywatności w publicznych łazienkach i innych tego gatunku przestrzeniach winien być wyprodukowany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także pod względem wizualnym.

Kabiny sanitarne jakie wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, aby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Po wielokroć zdarza się bowiem tak, że już sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca nawiasem mówiąc, aby je odwiedzić. Nasze produkty są zaś bardzo eleganckie, odporne i łatwe do regularnego czyszczenia, za sprawą czego powinny świetnie zrealizować swoją rolę.

Perfekcyjnie odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, dokąd zapewnią niezbędną prywatność nawiasem mówiąc, aby pomyślnie przebrać się w odpowiednią odzież. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć do środka sporo miejsca, co zapewni dodatkową swobodę i pełen komfort użytkowania.

Modele wykonujemy w dwóch wariantach – z płyty wiórowej laminowanej i z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie www umożliwiamy wykonanie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, między innymi pod kątem kolorystycznym, za sprawą czego w tym momencie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki dobór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego względnie mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo między innymi liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 27.07.2017 17:10:54)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz