Jak zorganizować urodziny dla dziecka

Jak zorganizować urodziny dla dziecka

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to problem przed którym staje każdy rodzic . Duży procent z nich wybiera opcje imprezy przygotowanej przez firmy zajmujące się taka branżą . To bardzo fajne rozwiązanie ale też i nietanie . Organizacja urodzin w domu wcale nie musi być ciężkie a już na pewno będzie nie droższe niż zatrudnienie firmy. Wystarczy odrobina kreatywnoś ci i prawidłowy impuls który postaram się wam przekazać . Do boju rodzice!

Organizacje przyjęcia urodzinowego należy zacząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić kolegów to powstrzymaj się i spróbuj nie zapraszać dużej ilości rodziny. Dzieciaki czują się dobrze w otoczeniu ludzi których znają. Połączenie imprezki dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie wyjdzie nikomu na dobre.

Po selekcji gości przyszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu muszą znaleźć się takie informacje jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Bardzo fajnym dodatkiem jest dopisanie planu imprezy. Zaproszenia możesz kupić gotowe lub zrobić je własnoręcznie wraz ze swoim dzieckiem.

Posiłek. Duży problem organizatora urodzin. Przed ułożeniem menu przedzwoń do rodziców maluszków które potwierdziły swoje przybycie i dopytaj o przeciwwskazania żywieniowe. Jeżeli takie nie występują to masz duże pole do popisu. Tylko co podać dzieciakom? Idealnym pomysłem jest stworzenie niewielkich kolorowych kanapeczek które dziecko będzie stanie zjeść w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Większość dzieci uwielbia pizze. Nie musisz jej robić sama. Zrób ciasto a resztę zostaw młodziakom. Niech same przygotują sobie swoje ulubione danie. Twoim zadaniem będzie tylko włożenie małych pizz do piekarnika. W ten sposób łączysz dobrą zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaczki na pewno będą zachwycone.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 15.11.2017 05:24:46)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 01.09.2016 22:08:40)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz