Jak znaleźć ciekawą lokalizację biura

Jak znaleźć ciekawą lokalizację biura

W dzisiejszych czasach każda rozwijająca się działalność posiada własne biuro. Jeżeli na dodatek biuro położone jest w okolicy centrum miasta i jest darmowy parking to większość uważa, że posiada się idealne biuro – nawet jeśli cena nie jest atrakcyjna. Jeżeli chodzi o stolicę Polski to odkrycie profesjonalnego biura w atrakcyjnej kwocie jest – łagodnie mówiąc – trudne.Im korzystniejsza lokalizacja, tym mniej atrakcyjne ceny. Korzystne ceny głównie oznaczają, że powierzchnia biurowa będzie na obrzeżach Warszawy lub standard biura nie będzie zachwycał. Dlatego warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami, które mogą okazać się przydatne w chwili poszukiwania miejsca na własne biuro:

Nie szukaj powierzchni biurowych w centrum

Większość uważa, że w centrum miasta jest prestiżowa lokalizacja powierzchni biurowych, ale czy to prawda? Mało miejsc do parkowania, a jeśli już takowe znajdziemy to zazwyczaj jest płatne. Gigantyczny ruch uliczny przez który marnujemy od groma czasu na dojazd i powrót z biura, nie wspominając o klientach którzy nim przyjadą wyklną nas, za to że piętnaście kilometrów jadą od godziny. Zatem o ile chodzi o biuro w Warszawie, to najlepiej odszukać takie położone w okolicy centrum. Ważne, aby ruch uliczny w okolicy nie był duży i można było dotrzeć tam autem bądź miejską komunikacją (np.: metrem). Bardzo atrakcyjną lokalizację ma biurowiec City Gate, który posiada przestrzenie biurowe (szczegóły na ten temat znajdziesz w tym miejscu) – Pomimo całkiem wysokiego czynszu, warunki wynajmu są bardzo dobre.

Znalazłeś biuro w dobrej lokalizacji i w korzystnej według Ciebie cenie? To koniecznie – nim podpiszesz umowę najmu – zobacz co dodatkowo biurowiec jeszcze oferuje. Czy znajduje się winda oraz parking? Dodatkowym plusem będzie recepcja, ale bardzo mało biurowców takową ma. Konferencyjna sala również się przyda, zwłaszcza o ile planujesz prowadzić biznesowe spotkania lub szkolenia swoich ludzi.

Jeżeli chodzi o sale konferencyjne w Warszawie to wybór jest gigantyczny, ale najlepiej jeśli w okolicy znajduje się Hotel – zwłaszcza jeśli biznesowe spotkanie będzie na kilka dni. Sala konferencyjna bajecznie się przedstawia w budynku City Gate – zobacz.

Mam nadzieję, że ten artukuł będzie przydatny w momencie wybierania lokalizacji na biuro.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 13.01.2022 05:27:11)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 03.06.2016 07:54:04)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz