Jak wyjść z friendzone

Jak wyjść z friendzone

Znacie się od większego czasu i coraz mocniej uświadamiasz sobie, że Ona nie jest już dla Ciebie tylko znajomą? Zamiast wysłuchiwać opowieści o kolejnej nieudanej randce, myślisz jedynie o owym, jak ażeby tutaj dać do zrozumienia, że Jej pragniesz? Skoro ugrzązłeś w relacji, która nie posuwa się do przodu, zapewne pragniesz wiedzieć, jak wyjść z friendzone?
Zaskocz ją
Sprawa nie jest łatwa, ponieważ istnieje ryzyko odtrącenia, lecz kto nie ryzykuje, tenże szampana nie pije. Musisz się pokazać spośród całkiem nowej strony. Nie bądź na każde wezwanie, nie biegnij do niej po pierwszym telefonie. Okaż lekki dystans. Niech poczuje, że może Cię utracić. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić.
Skoro po Twoim lekkim ochłodzeniu relacji Ona rozpoczęła zabiegać o kontakt spośród Tobą, jest możliwość, że Jej także na Tobie zależy! Obecnie wszystko w Twoich dłoniach. Wyjdź spośród roli przyjaciela i powiernika. Delikatnie, lecz stanowczo ucinaj wszelkie problemy powiązane z innymi facetami, zamiast niniejszego zaproponuj rozmowę o Was. Półżartem powiedz, że jeżeli spotyka samych nieudaczników i nie jest spośród nimi szczęśliwa, może wreszcie dałaby szansę Tobie?
Daj jej czas na przemyślenie sprawy
Spróbuj spośród nią poflirtować, rzuć parę aluzji i nie zniechęcaj się, skoro okaże zdziwienie. Zawsze możesz spośród niniejszego wybrnąć, udając, że to był żart. Nie narzucaj się i obserwuj.
Gdy znów się zobaczycie, dotknij jej dłoni lub przedramienia. Skoro gwałtownie nie odskoczy, to jesteś na dobrej drodze. Czas stwierdzić wprost, że nie interesuje Cię już przyjaźń, lecz pragniesz czegoś więcej. Na pewno doceni Twoją szczerość, natomiast Ty będziesz przynajmniej wiedział, na czym stoisz.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Tags:

Dodaj komentarz