Hurtownia płyt meblowych

Hurtownia płyt meblowych

Żeby meble charakteryzowały się wysoką jakością i klasą, należy wykonywać je z materiałów, które łączą w sobie walory estetyczne oraz doskonałą wytrzymałość. Niewątpliwie takie walory posiadają w sobie nasze produkty. Współpraca z grupą znanych producentów pozwoliła nam w ułożeniu oferty, która obejmuje doskonałej jakości materiały służące produkcji nieszablonowych i funkcjonalnych mebli.

W naszej hurtowni płyt meblowych znajdą Państwo między innymi meblowe płyty MDF, które posiadają doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania. Cechę tą zawdzięczają jednorodnej gęstości oraz jednorodnemu składowi surowców na całej długości i szerokości.

Oprócz płyt w naszej ofercie znajdą Państwo także blaty robocze. Podczas ich produkcji stosowana jest nowoczesna technologia, która nadaje szlachetny wygląd. Oprócz tego na płytę nakładana jest specjalna warstwa, chroniąca przed ścieraniem i wgnieceniami. Stosowane technologie sprawiają, że nasze produkty świetnie spisują się w gospodarstwie domowym, między innymi jako blaty robocze.

Kolejnym produktem na półkach hurtowni, który polecamy jest sklejka. Jej bogata oferta obejmuje gatunkowe bogactwo drewna. Od lat wykorzystywana jest ona do produkcji różnych elementów konstrukcji, w tym w meblach do kuchni. Wyjątkowe miejsce w ofercie ma sklejka elastyczna. Jest doskonałym materiałem służącym do aranżacji wnętrz. Dzięki niewielkiemu ciężarowi oraz łatwej obróbce, stosowana jest do sferycznych konstrukcji, w tym sufitów. Możliwość jej zastosowania wykracza jednakże poza tradycyjny rynek meblarski. Stosowana jest bowiem z powodzeniem również w budowie jachtów czy ekologicznych zabawek.

W naszej ofercie znajdą Państwo także fronty meblowe przeznaczone do mebli kuchennych. Różnorodność wzorów obejmuje zarówno bogactwo materiałów, jak i ich wachlarza kolorów. Oprócz samych frontów, posiadamy także tak zwane materiały uzupełniające, w tym pilastry, cokoły, czy szkła.

Oprócz tego mamy również coś dla osób poszukujących inspiracji na zagospodarowanie wnętrza nowoczesną i komfortową szafą. Oferowane przez nas zaawansowane rozwiązania, pozwalają szybko i sprawnie zbudować szafę wnękową. Służymy również profesjonalnym doradztwem, zarówno podczas wyboru produktów, jak i pustce w głowie przy aranżacji wnętrza.

Nawiązując współpracę z nami, otrzymują Państwo nie tylko wysokiej klasy materiały, lecz również gwarancję solidności produktów i mnóstwo pomysłów, które pomogą wykreować oryginalną i komfortową przestrzeń.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 08.09.2021 21:11:58)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 13.05.2016 02:02:32)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz