Http://psychologiapar.pl

Http://psychologiapar.pl

Portal „Psychologia Par” to dzieło dwojga specjalistów pracujących na co dzień z parami, które się borykają różnych trudności w swojej relacji. Twórcy strony w celny sposób prezentują typowe scenki z życia małżeństw lub par. Pokazują na czym polegają pułapki, w które przeważnie wpadamy i jakie są inne, bardziej sensowne rozwiązania. Ogromnym atutem serwisu są przezabawne ilustracje autorstwa samych terapeutów – zmiany w małżeństwie.

Gwałtownie rosnąca popularność bloga wskazuje, że temat psychologii par i rozwiązywania trudności coraz bardziej ludzi interesuje. Szczególnie kwestie dotyczące podziału wpływów i władzy we wzajemnym porozumienwaniu się wywołują dużo komentarzy gości strony. Twórcy przeprowadzili bardzo intrygujący wywiad z doświadczoną psychoterapeutką-superwizorem na temat podziału zadań i rolach, jakie gramy będąc w związku. Istotnym i trudnym momentem dla małżeństwa jest moment pojawienia się dzieci – i temat ten doczekał się wielu wpisów użytkowników.

Autorzy wskazują również na to, że zwykle w związkach oczekujemy, że to mąż lub żona ma się zmienić i wykonać całą pracę. Taka postawa nie tylko nie daje żadnych wyników, ale dodatkowo całkiem wyklucza możliwość skorzystania z psychoterapii par. Znaczną popularnością cieszą się artykuły, które pokazują, w jaki sposób troszczyć się o romantyzm i wrażliwość w relacji, jak nie zapomnieć o tym, co nas połączyło, , jak nie utonąć w negatywizmie i wzajemnych zarzutach. Odsłania to, że głęboko w sercu sporo osób śni o udanych i długotrwałych związkach, w których pozytywne aspekty górują nad problemami.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 23.05.2021 00:28:12)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 27.11.2016 02:50:28)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz