Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy

Czy chcesz poczuć się bezpieczniej na ulicy? Wielokrotnie wracasz do domu późnymi co wieczór oraz boisz się, że być może spotkać Cię coś nieprzyjemnego? O ile tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2015r., wprawdzie wcześniejsze doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy dostępny w 2 rodzajach:

-gaz defensywny gatunku CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony wyraźnie na twarz oraz oczy napastnika,

-gaz pieprzowy gatunku SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie oraz podrażnienie przeciwnika.

Należałoby zauważyć, że gaz defensywny jest efektywny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Oferujemy także paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim w sposób efektywny obezwładnią oraz unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bez wątpienia zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą propozycją! Nasze artykuły są pełni legalne oraz skuteczne a oprócz tego z początkiem posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało aktualnie wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 23.02.2018 20:43:56)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 03.02.2018 05:19:15)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz