Frezowanie gwintowanie

Frezowanie gwintowanie

Zakład Elementów Toczonych „MIKROMAT” to najlepszej jakości usługi świadczone w branży przemysłowej. Produkujemy wyroby a także detale toczone, w czym trudnimy się od wielu lat. Naszym atutem jest rozległe doświadczenie na rynku, za sprawą czego każde zamówienie wykonujemy w sposób porządny i również profesjonalny. Posiadamy najnowszej generacji maszyny, które umożliwiają nam fachowe wykonywanie zleceń. Cechujemy się bogatąofertą, ponieważ produkujemy detale toczone w seriach, lecz też w formie jednostkowej.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje również obróbką na szeroką skalę. Zaufała nam szeroka grupa osób, która jest niezwykle ukontentowana z naszych usług. Dzieje się tak głównie z tego względu, iż zatrudniamy w swoich szeregach jedynie doświadczonych pracowników. Realizujemy także frezowanie gwintowanie na specjalne zamówienie klientów. Ponadto oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny rynkowe, a ofertę dopasowujemy indywidualnie do danego klienta. Dzięki temu efekty końcowe naszych prac są zadowalające dla każdej ze stron.

Nasze maszyny zapewniają zainteresowanym osobom dużą dokładność wyrabianych detali. Produkujemy również specjalne osłony Bowden. Oferowana przez nas propozycja znajduje swoich odbiorców nie tylko na obszarze Polski, lecz również w wielu krajach na zewnątrz granicami naszego państwa. Interesuje nas również szlifowanie bezkłowe, w czym posiadamy spore zdolności, tym samym jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie z tego zakresu tematycznego. Zapewniamy profesjonalne podejście do sprawy a także niezawodność wykonanych usług, za sprawą czego klient będzie z zapałem wracał do nas w przyszłości.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 24.02.2018 08:29:03)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.05.2017 13:13:12)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz