Fotograf ślubny Tychy – wskazówki jak wybrać dobrego

Fotograf ślubny Tychy - wskazówki jak wybrać dobrego

Fotograf na wesele Tychy Sandra i Kuba to nowoczesne fotografie weselne.

Gdzie jeszcze można wykonania ciekawych zdjęć ze ślubu? Dla nas najciekawszym jednak miejscem jest po prostu natura. Tam możemy zrobić ujęcia, które najbardziej . Zdjęcia można zrobić prawie o każdej porze roku. Często jest to lata ale bardzo polecamy sesje w zimie. Wtedy nawet najzwyklejszy kadr nabiera magii. Jeżeli trafimy na odpowiednią pogodę czyli lekki śnieg to możemy liczyć na bajkowe ujęcia. Z pewnością można rozważyć nad sesją w tej niezwykłej porze roku.

Jeżeli potrzebujecie osoby, która wykona zdjęcia z waszego ślubu to z paru argumentów możemy zareklamować nasze usługi.

Po pierwsze, pracujemy już kilka lat w fotografii, dzięki czemu możecie być pewni, że wasze wesele zostanie całkowicie ud komentowany. A wszystkie kluczowej ujęcia znajdą się w albumach, które także oferujemy w ramach swoich usług.

Dysponujemy rónież zaświadczenia pozwalające do wykonywania zdjęć w kościołach.

Po drugie jest jakość naszych zdjęć. Staramy się, żeby każde pokazywało wyjątkowy charakter danego miejsca oraz ludzi, którzy tamwystępują. Mamy na celu, żeby kompozycje były, jak najbardziej naturalne. Zupełnie rzadko zapraszamy do wykonania pozowanych kadrów. Chociaż przyznamy, zdarza się, że takowe ujęcia realizujemy. Najczęściej są to ujęcia robione jako zdjęcia grupowe. Są one bardzo kluczową pamiątką z waszego dnia.

Jeszcze jednym argumentem jest nasz sposób pracy. W sanktuarium bardzo rzadko stosujemy dodatkowe oświetlenie, które zazwyczaj powoduje, że fotografie wyglądają wyjątkowo nienaturalnie. Tym niemniej na weselu wykorzystywanie lamp błyskowych zależy od warunków. Gdy sala jest bardzo ciemna to dość używamy ekstra oświetlenie. Natomiast, kiedy sala balowa jest bardzo jasna. To wtedy staramy się niwelowanie nienaturalnych źródeł światła. Chcemy jak najbardziej naturalnej fotografii ślubnej.

Jeżeli myślicie gdzie mieć wasz plener ślubny, to jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dużo interesujących lokalizacji. Może to być na przykład Giszowiec albo współczesne otoczenie Centrum Kongresowego z imponującą architekturą.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 02.09.2018 10:28:48)

Podlinkuj wpis:

Tags:

Dodaj komentarz