Firmy Hojo.pl

Firmy Hojo.pl

Wykładziny dywanowe od samego początku używania należy często sprzątać i okresowo czyścić szczególnymi preparatami. Mycie wykładzin dywanowych może być wyjątkowo proste i nie ma potrzeby się go strachać. Występują przynajmniej dwie metody prania wykładzin dywanowych. Najpopularniejsza z nich to sposób czyszczenia na sucho, druga to czyszczenie wykładzin na mokro. Technika czyszczenia na sucho opiera się na równomiernym położeniu preparatu czyszczącego brudnej powierzchni wykładziny, by w następnej kolejności po zakończeniu wyznaczonego czasu plama razem z resztkami wessać odkurzaczem. W celu oczyszczenia dywanu z naturalnych materiałów, czułych na wodę takich jak wełna i sizal rekomendujemy wykorzystanie aktywnej piany. Jeśli chodzi o pielęgnację tkanin naturalnych i z włókien sztucznych o wysokości włosa do 10 milimetrów rekomendujemy granulat czyszczący. Zarówno pierwszy jak i drugi środki umożliwią nam prędko i skutecznie usunąć brud, a dodatkowo chronią wykładzinę podłogową. Sposób mycia na mokro opiera się na zastosowaniu odkurzacza piorącego oraz poprawnie dopasowanego płynu.

Pranie wykładzin i dywanów.

Pamiętajmy o szybkim usuwaniu plam z wykładziny. aby usunąć plamy zalecamy użycie chusteczki ze specjalnym preparatem, w ten sposób usuniemy nieczystości z dywanów puki są świeże. Natomiast jeżeli nie usuniemy szybko powstałej plamy nie nie ma się czym przejmować, ponieważ można zlecić nam usługi prania wykładziny.

Dywany niwelowanie nieprzyjemnych aromatów.

Po praniu na sucho lub mokro należy zabezpieczyć dywan przed zabrudzeniami dobrym preparatem impregnującym, który wytworzy skuteczną powłokę zabezpieczającą. Preparat ochroni dywan przed wsiąknięciem nieczystości do wnętrza włókien. Powinniśmy użyć środek konserwujący po każdym chemicznym praniu wykładzin. Środki te znakomicie piorą dywany i tapicerkę o trwałych kolorach. Pomagają zneutralizować nieprzyjemne zapachy (nikotyna, zwierzęta domowe). Procesy zmniejszające tworzenie spienienia doprowadzają do tego, że mycie jest bezproblemowe.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 13.01.2021 13:49:41)
  • yahoo: 23 (ostatnio: 22.01.2018 22:17:42)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz