Drzwi przesuwne szklane Kraków

Drzwi przesuwne szklane Kraków

Nasza firma to familijny biznes z długoletnią tradycją sięgającą aż 1956 r, kiedy to Piotr Dubiel otworzył swój pierwszy własny zakład przemysłowy w Rabce Zdroju. Po trzydziestu latach jego syn Paweł Dubiel założył przedsiębiorstwo DUBIELGLASS.

Naszym flagowym produktem są drzwi szklane, które produkujemy z dbałością o detale z wysokiej jakości surowców. Drzwi wykonywane są ze szkła hartowanego głównie o grubości 8 czyli 10 mm. Dzięki wykorzystaniu techniki sklejania dwóch tafli szkła folią laminacyjną możliwe jest wykonanie drzwi szklanych z fotografią umieszczoną w środku między szybami. Taka technologia wpływa na projektowanie produktów o nowoczesnych wzorach i również umożliwia personalizację zamówień.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla domów, biur i również na różnego rodzaju powierzchnie użytkowe. Realizujemy usługi kompleksowe począwszy od projektu, aż po montaż drzwi u klienta.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości artykuły takie jak:

– balustrady ze szkła,

– schody ,

– witraże szklane,

– lustra zwykłe i również ozdobne,

– kabiny prysznicowe,

– panele naścienne,

– szyby do mebli i również drzwi,

– okucia.

Realizujemy także usługi w zakresie obróbki szkła takie jak:

– komputerowe cięcie szkła,

– laminowanie,

– fazowanie

– emaliowanie

– wiercenie/klejenie,

– nadruki na szkle,

– hartowanie.

Na naszej stronie www dubielglass.pl umieściliśmy poza propozycją sprzedażową także przykładowe zdjęcia naszych realizacji. Na stronie firmowej dostępne są także nasze katalogi w wersji PDF, a dla wygody klientów umożliwiamy zamówienie katalogu papierowego poprzez skorzystanie z formularza „Zamów katalog”.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 24.09.2017 07:54:05)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz