Drukarki UV

Drukarki UV

Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalną obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej ofercie można znaleźć jak też: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, a także urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie www capricorn.biz.pl, odkrują Państwo mnóstwo informacji o działalności, którą prowadzimy. Towary, które proponujemy są najwyższej jakości. U nas będą Państwo mogli przyswoić sobie w najlepszej cenie nową serię podkładów a oprócz tego atramentów, które zapewnią najwyższą jakość i również trwałość nadruków. Posiadamy również szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo przyswoić sobie najnowsze drukarki SmartJet.

To nadzwyczajnie profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Wpis na koszulkach białych a także czarnych jest ekspresowy, skoro trwa ledwie 35 sekund! W drukarce zastosowano ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować ozdoby na dwóch koszulkach w ciągu jednego przebiegu! Drukarka jest zarządzana przez odpowiednią aplikację.

U nas zakupią Państwo równiez w niezwykle dobrych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Charakteryzują się wysoką trwałością. W naszej rozległej ofercie znajdą Państwo jak też płyny czyszczące, atramenty, oraz podkłady renomowanego przedsiębiorstwa Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są sprzedawane towary do zastosowań z innymi głowicami, na przykład: RICOH R-series. Proponujemy również drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe stacja węzłowa jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można nabyć rewelacyjnej jakości urządzenia. Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 11.04.2019 06:11:37)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 01.12.2017 18:14:18)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz