Depilacja laserowa opole

Depilacja laserowa opole

Trudno zatuszować, iż depilacja włosów na ciele jest długotrwała i bolesna. Na szczęście w obecnych czasach dostępne są nowoczesne, szybkie i – co najważniejsze – trwałe metody usuwania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włosa poprzez strugę światła wydawaną poprzez odpowiedni laser. Energia wytwarza się podczas kontaktu światła z melatoniną zamkniętą w cebulce i prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu innych miastach zwykle poprzedzona jest konsultacją, w trakcie której kosmetolog robi sondaż, bada stan cery oraz włosów oraz dopasowuje na bazie tychże danych parametry zabiegu.
Podczas wizyty obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włosa oraz stanu cery i wielkości powierzchni poddanej zabiegowi może on trwać od kilku do nawet kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu bardzo istotna jest dobra opieka cery. Nie wolno miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła oraz dezodorantu. Zabronione jest również używanie retinolu w każdej formie; doustnej bądź w formie kremu.
Parę dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie cery, jakie samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy powtarzać co 6-8 tygodni aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 11.02.2022 00:39:51)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz