Ciężarówka poznań

Ciężarówka poznań

Pilnie chcesz skorzystać z usług firmy profesjonalnie wykonującej wyburzenia? Zależy Ci na tym, ażeby była ona rzetelna, i gwarantowała najwyższą jakość usług w konkurencyjnej na rynku cenie? Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją, która kierowana jest do osób precyzyjnie takich jak Ty!

Firma „KOPRA” istnieje od 2008 roku oraz proponuje usługi na obszarze Poznania i całego województwa wielkopolskiego.

Podczas naszej wieloletniej praktyki wyspecjalizowaliśmy się w wszelkiego gatunku pracach ziemnych tj. wykopach i w wyburzeniach, do których stosowana jest koparko ładowarka oraz pogłębiarka. Nasza oferta obejmuje także transport samochodami ciężarowymi, dostawę na place budowy piasku, żwiru i ziemi.

Naszymi kontrahetami są między innymi osoby fizyczne jak oraz duże oraz cenione na rynku firmy.

To, co wyróżnia nas w stosunku do naszej konkurencji to przede wszystkim atrakcyjne ceny, które idą w parze z profesjonalnymi usługami.

Wiemy, że dla naszych klientów najważniejsza jest porządnie oraz starannie wykonana praca, wobec tego zatrudniamy jedynie fachowców, i posiadamy najlepszej jakości sprzęty, które poddawane są systematycznej kontroli technicznej, po to, ażeby zawsze dawać możliwość prawidłowe oraz terminowe przeprowadzenie naszych usług.

Naszym stałym partnerom i przy długoterminowych zleceniach udzielamy atrakcyjnego rabatu|

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zaufało nam już wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas jedynie pozytywnie, doceniając nasze zaangażowanie oraz troskę w profesjonalnie wykonaną usługę! Skontaktuj się z nami już dziś, a przedstawimy Ci konkretną informację o zakresie świadczonych przez nas usług!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 30.10.2016 03:33:45)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.05.2017 18:57:10)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz