Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są smakowite, potężne i ożywcze jedzenie, które serwujemy w naszej knajpce. Wskutek tego nasze hamburgery Łódź są solidne i duże – dokładnie takie, jakich chcą i pożądają porządni Indianie i pewni Kowboje. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą „fajką pokoju” to prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego rodzaju, porządnie wybranej 100% wołowiny z rodzimymi dodatkami i mega chrupką bułką przenną!

Ale baczność – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, wytchnienie i ten klimat!

Choć jest to jedno z wielu burgerowni serwujących pożywienie na mapie miasta Łódź, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo powiązane z równie nadzwyczajną figurą. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o wielkim wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie imię. To jego wytrwałość, brawura i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by tubylcze plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień pielęgnować swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie zapalić się tak wspaniałym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on zachwyciłby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć rozkosznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Odwiedź Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 10.04.2019 20:33:45)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.10.2017 08:35:12)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz