Brykiet drzewny

Brykiet drzewny

NOVA TRADE ma do zaoferowania Państwu najlepszej klasy brykiet kominkowy, który bez zarzutu nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak a oprócz tego w piecach. Najpierw polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który zrobiony jest z czystej trociny brzozowej (70%) i z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży posiadamy też brykiet kominkowy Pini Kay, który natomiast zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Bardzo istotną wartością w naszej firmie jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze produkty w bardzo niskich cenach. Współpracujemy między innymi z klientami hurtowymi, jak a oprócz tego także klientami detalicznymi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, lecz także z wieloma klientami z zagranicy. Naszą biomasę dostarczamy także do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najlepszej klasy oferowanych przez nas artykułów.

Na prowadzonej przez nas stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo dowiedzieć się poniekąd więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję a oprócz tego cennik i w specjalnej galerii przypatrzeć się niektóre z naszych artykułów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. O ile nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE jeszcze obecnie a oprócz tego przekonaj się sam, że to właśnie nasza przedsiębiorstwo proponuje najtańszy a oprócz tego w największym stopniu ekonomiczny brykiet na rynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.06.2017 05:29:49)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 09.08.2017 10:38:20)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz