Bryczki do ślubu Śląsk

Bryczki do ślubu Śląsk

Wkrótce ceremonia ślubna lub inne wydarzenie? Rozumiemy, że to niezapomniany dzień dla wielu z Was. Proponujemy Państwu możliwość podróży elegancką bryczką z parą koni. Proponowane karety, w sposób niecodzienny uatrakcyjnią ten ważny dla Was dzień i stanowią interesującą opcję dla podróży autem. Jako nieliczni dysponujemy odwzorowaną bryczką która zabierze Was w podróż do zamierzchłych czasów…

Miły furman zawiezie Was tam, gdzie sobie życzycie. Powóz do ślubu towarzyszy Państwu od samego początku. Zaczynamy od wyjazdu po Pana Młodego i Panny Młodej. Następnie odbywa się w karecie ślubnej w wybranym miejscu. Jest to wyjątkowa okazja użycia niebywale okazałej bryczki w celu uwiecznienia tych wyjątkowych chwil. Po sesji zdjęciowej odbywa się przejazd powozem do ślubu. Po zakończeniu sakramencie małżeństwa furman odwiezie Młodą Parę do domu weselnego. Powóz do ślubu jest dostępny o ustalonej porze w celu przyozdobienia. Bryczki są zadaszone uniezależniające przejażdżkę od warunków pogodowych.

Uroczystość możemy ozdobić białymi gołębiamiprzynoszącymi szczęście

Ośrodek jeździecki GONITWA znajdujący się na Górnym Śląsku zaprasza na stronę internetową www.ojgonitwa.pl, gdzie prezentuje zdjęcia dostępnych powozów oraz informacje kontaktowe zamieszczone przeprowadzenia rezerwacji bryczki. Koszt wynajmu uzależniona jest od rodzaju bryczki, dystansu od siedziby ośrodka jeździeckiego, czasu wypożyczenia oraz odległości pokonanej na miejscu i jest podobna do kosztu wypożyczenia tradycyjnego samochodu.

Możemy sprawić by ten czas był niezapomniany dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Niewielkim kosztem poczujecie jak królowa i król.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 08.09.2018 17:15:26)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 17.12.2016 14:15:47)

Podlinkuj wpis:

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz